Staňte sa profesionálnym koučom. Teraz.


Online kurz KOUČ


Chcem sa dozvedieť viac

Chcete mať prácu snov?
Hľadáte niečo, čo naštartuje váš potenciál?


Online kurz KOUČ


Kurz koučingu dostupnejší ako kedykoľvek predtým


Chcem sa dozvedieť viac
 
 

Začnite so zmenou ešte dnes

Zažite s nami koučing


Nestrácajte dlhé hodiny sedením na kurze a cestovaním do veľkých miest. Absolvujte prvý komplexný online kurz koučingu na Slovensku.
Kedykoľvek. Kdekoľvek. Vlastným tempom.
Online kurz KOUČ ukončíte praktickou skúškou a hneď môžete začať koučovať svojich prvých klientov. Ako profesionál.
 
90% našich absolventov aktívne koučuje.
Staňte sa rešpektovaným odborníkom, ktorý sa ľahko uplatní na trhu práce.
Každý náš absolvent potvrdil osobnostný rast a zmenu k lepšiemu.
Ponúknite viac. Rozšírte svoje vedomosti a služby vo svojej súčasnej profesii.
Záverečný diplom GCTA. Po skončení kurzu môžete začať hneď koučovať svojich klientov a získavať ďalšiu kvalifikáciu v odbore.
 

Staňte sa koučom. Online.

Online kurz koučingu zmení váš pohľad na život. Zistíte, ako dosiahnete naozaj trvalé zmeny a neustále napredovanie. Vo vlastnom živote a v živote vašich klientov.
Naučte sa metódy, s ktorými ľahšie dosiahnete svoje ciele. Metódy, s ktorými pomôžete svojim klientom nájsť cestu k spokojnému životu.

Čo sa počas kurzu naučíte

1 História a podstata koučingu


2 Vedenie koučingového rozhovoru


3 Fázy, ciele a modely koučingového procesu


4 Systematický, na riešenie orientovaný prístup koučovania


5 Marketing pre koučov

6 Transakčná analýza


7 Neurolingvistické programovanie


8 8 kľúčových kompetencii podľa ICF(nové)


9 Etický kódex kouča


10 Členstvo v medzinárodných a domácich organizáciách


Koučing nie je len teória, ale hlavne prax

takmer

35

ONLINE PREDNÁŠOK


10 dní v rozsahu 100 hodín offline školenia získate v 35 video prednáškach a online materiáloch, ku ktorým sa môžete kedykoľvek vrátiť.


Umenie koučingového rozhovoru si osvojíte vlastným tempom, počas týždňa alebo cez víkendy, bez obmedzenia miesta a času. Tak ako to vyhovuje vám.

viac ako

25hodín

PRAKTICKÉHO KOUČINGU


Bez praxe je každá profesia márna. Preto si počas kurzu všetky techniky a metódy vyskúšate na vlastnej koži, pod dohľadom skúsených lektoriek.


Je len na vás, či sa praktických cvičení zúčastníte osobne alebo budete koučovať online z ktoréhokoľvek kúta planéty. Sme vám k dispozícii 24 hodín.

Čo hovoria študenti o kurze KOUČ

Monika Böhmerová

sales manager


Jeden z najlepších kurzov, ktorý som absolvovala. Páčil sa mi prístup lektoriek, náplň kurzu, atmosféra povzbudzovania. Veľmi dobre skombinovaná teória a prax. Celkovo mám výborný pocit a som vďačná za strávený čas. Môžem iba odporučiť.

Adriana Krátka

bývalá HR konzultantka


Dlho som rozmýšľala, či sa mám stať koučom a čo mi to vlastne prinesie. Keď som sa prihlásila na kurz, vedela som len to, čo chcem. A to bolo – finančne sa zabezpečiť, pracovať s ľudmi a mať z toho radosť. Ani neviem ako sa to stalo, ale teraz už rozbieham vlastne podnikanie, koučujem ostošesť a konečne robím to, čo ma napĺňa. Čo mi však najviac dal kurz, je to, že som vďaka cvičeniam sa stala vyrovnanejšou. Cítim pokoj, lebo som na správnej ceste. Ďakujem

Kurzom vás budú sprevádzať

Mgr. Eva Bolemant, ACC

lektorka


Som členka ICF - Medzinárodnej koučingovej federácie, Slovenskej asociácie koučov SAKO a medzinárodného Profesionálneho zväzu CoachOK v Maďarskej republike. Medzinárodne akreditovaný výcvik koučovania "Business coaching - meaning and mechanics of coaching in business" a šesť hodín špeciálneho koučingového tréningu "Development of Core Competencies" som absolvovala v koučingovej škole Business Coaching College v Bratislave.

Licenciu pre kouča som získala v Budapešti, v rámci akreditovaného kurzu koučingu Lemma Coaching International. Titul medzinárodne akreditovanej koučky, ACC (Associate Certified Coach), som získala u ICF -Medzinárodnej koučingovej federácie.

"Milujem koučing a koučingový rozhovor považujem za najlepšiu vec na svete. Pomôže vykročiť, rozhodnúť sa, riešiť, rozmýšľať, pozrieť sa na vec z iného uhla pohľadu. Milujem „AHA -MOMENT“, keď klient zistí, že riešenie má alebo môže mať vo vlastných rukách."

Mgr. Mária Fröhlich, ACC

lektorka


Som členka ICF - Medzinárodnej koučingovej federácie, Slovenskej asociácie koučov SAKO a medzinárodného Profesionálneho zväzu CoachOK v Maďarskej republike.
100 hodinový tréning na riešenie orientovaného koučingu -Solution Focused Coaching- som absolvovala v rámci Medzinárodného projektu EU “Strengths resonance of Eastern Europe“ v Lotyšsku.

Licenciu pre coacha som získala v Budapešti, v rámci akreditovaného kurzu coachingu Lemma Coaching International, zameraného na Systemický a na riešenie orientovaný coaching. Titul medzinárodne akreditovanej koučky, ACC (Associate Certified Coach), som získala u ICF -Medzinárodnej koučingovej federácie.

"Koučing nám otvoril nové rozmery v našich životoch.Pomôcť tým, ktorí potrebujú a ktorí o ňu požiadajú. Stáť pri našich klientoch a sprevádzať ich k ich vytýčenému cieľu. Oslavovať s nimi ich úspechy. Malé, aj veľké."

Certifikát GCTA

Na záver kurzu máte možnosť získať certifikát Graduate of Coach Training Academy - GCTA. Po absolvovaní prednášok a praktických rozhovorov si spravíte online test zo získaných vedomostí a odovzdáte audionahrávku o 30 min koučingovom sedení, ktorú ste viedli s reálnym klientom. A certifikát GCTA je Váš. Kurz vás pripraví, aby ste splnili všetky podmienky k úspešnému získaniu certifikátu. Chcem sa stať koučom

Začnite kurz ešte dnes a získajte prístup k 35 video prednáškam

1690

Online kurz KOUČ

 

Chcete sa dozvedieť viac o kurze?


Napíšte nám a my do 48 hodín zodpovieme všetky vaše otázky

  Alebo nám zavolajte na tel. č. +421 907 150 496 od 9:00 do 17:00

  Uvádzacia cena len do 30.6.2017


  Staňte sa teraz koučom so 40% zľavou


  Využite výhodnú cenu 890€


  Chcem získať zľavu Chcem kurz darovať
   

  Naši partneri